Elektrolux - nespravne.cz
  Nespravne.cz » Elektrolux

Elektrolux

Electrolux je předním světovým výrobcem domácích elektrospotřebičů. Téměř každý člověk už o značce electrolux slyšel, je to synonymum kvality a luxusu. Domácí spotřebiče electrolux jako myčky, pračky, vysavače či ledničky si nemůže každý dovolit.

Electrolux prodá každým rokem 40milionů elektrospotřebičů do více než 150 zemí světa a zaměstnává 55 000 lidí. Základní myšlenkou firmy je naprosté pochopení účelu spotřebiče a uživatele který bude spotřebič obsluhovat. Díky tomu každoročně firma vyvýjí mnoho vlastních vylepšení, které si nechává patentovat.

Electrolux design

Electrolux je proslulý svým inovativním pojetím designu svých výrobků. Jejich heslo touch and feel mluví za vše. Je také předním výrobcem zařízení, které jsou ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

Electrolux

Další možné překlepy:

elektrolux.cz, elektrolux vysavace, elektrolux lednice, elektrolux pracky, elektrolux vysavac, elektrolux servis, elektrolux mycka, electrolux, lectrolux, eectrolux, elctrolux, eletrolux, elecrolux, electolux, electrlux, electroux, electrolx, electrolu,


Doporučujeme wwwservis24.cz, Odnoklassniki.ru Kooperatviva pojistovna a.s., Tropikal Islands, Elektroworld, Palace Cinema, Elektrolux, Elektro okey, Sportissimo, Mauntfield, Pojišťovna Generalli, Pojišťovna Alianz,