Facebok - nespravne.cz
  Nespravne.cz » Facebok

Facebok

Facebook je fenoménem dnešní doby, jedná se o nástroj pro tvorbu sociálních sítí. Počet uživatelů registrovaných na facebooku raketově stoupá každým dnem a ke červenci roku 2010, jeho počet přesáhl půl miliardy uživatelů.

Obrovskou výhodou Facebooku je jeho široké využití. Slouží ke sdílení multimedií, sledování stavu uživatelů, hledání nových přátel či nalézání těch starých. Říká se: "Kdo nevyzkoušel, nepochopí", to zde platí na 100%, kdo chce pochopit v čem je sílá a kouzlo sociální sítě Facebook je třeba jej vyzkoušet na vlastní kůži.

S fenoménem Facebooku souvisí i negativní stránka věci. Hodně se mluví o nabourání soukromí uživatelů a také tom že lidé nemají plně pod kontrolou sdílení osobních údajů, které na facebooku zvěřejňují.

Facebook přihlášení je jednoduché a používá se při něm váš registrační e-mail. Stačí se přihlásit pomocí svého uživatelského jména a hesla na úvodní stránce facebooku.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg (zdroj Wikipedia)

Statistiky:
  • Registrováno přez 500 milionů uživatelů
  • přeloženo do 65 jazyků
  • Vznik 2006
  • 5.tá nejnavštěvovanější stránka na světě
  • zaregistruje se 250 tisíc uživatelů každý den
Facebook

Další možné překlepy:

fejsbuk registrace, fejsbuk, faceook, facbook, acebook, faebook, faceboo, fcebook, facebok přihlášení,


Doporučujeme wwwservis24.cz, Odnoklassniki.ru Kooperatviva pojistovna a.s., Tropikal Islands, Elektroworld, Palace Cinema, Elektrolux, Elektro okey, Sportissimo, Mauntfield, Pojišťovna Generalli, Pojišťovna Alianz,