Simpsnovi - nespravne.cz
  Nespravne.cz » Simpsnovi

Simpsnovi

Simpsonovi patří bezesporu k nejoblíbenějším americkým seriálům všech dob jeho historie sahá až do roku 1987. Hlavním tvůrcem a duchovním otcem seriálu simpsonovi je Matt Groening který vytvořil první díly seriálu pro americkou televizi FOX.

Prvním oficiálním dílem simpsonových byl: Vánoce u Simpsonových, který se stal okamžitě tak úspěšný že se vysílácí čas seriálu přesunul do hlavního vysílacího času.

Základní dějovou linkou je život bláznívé rodinky Simpsonů, jehož členy jsou hlava rodiny Homer, manželka Marge, děti Lisa, Bard a Meggie. Jména i vlastnosti jednotlivých postav jsou inspirovány členy rodiny tvůrce seriálu a Bart je sám Groening v dětství.

Simpsonovi ve filmu

Celovečerní film na motivy seriálu měl premiéru 27. července 2007. Film byl tvořen kompletně ve 2D, 3D rozměr mají pouze některé scény které byly renderovány pomocí počítače. Simpsonovi ve filmu se stali velice populárním filmem i přes očividné zhoršení kvality díky natažení seriálu do filmových rozměrů.

Simpsonovi v ČR

V ČR měli simpsonovi premiéru roku 1992 v České televizi. Brzy se vytvořil kult simpsonů i nu nás jelikož Česká televize vsadila na skvělý dabing plný skvělých a neotřelých hlasů (Dejdar, Lábus,…). ? Mnoho čechů tvrdí že náš dabing je lepší než originál, musím souhlasit. V roce 2009 zakoupila vysílací práva televize Prima a momentálně můžete Simpsonovi vidět na stanici Prima Cool. Aktuálně tato stanice vysílá 21. sérii.

Statistiky

Zajímavosti

Simpsonovi

Další možné překlepy:

simpsnovi online, simpsnovi ke shlédnutí zdarma, simsnovi, online simsnovi ke shlédnutí zdarma, simpsonovi, impsonovi, smpsonovi, sipsonovi, simsonovi, simponovi, simpsnovi, simpsoovi, simpsonvi, simpsonoi, simpsonov,


Doporučujeme wwwservis24.cz, Odnoklassniki.ru Kooperatviva pojistovna a.s., Tropikal Islands, Elektroworld, Palace Cinema, Elektrolux, Elektro okey, Sportissimo, Mauntfield, Pojišťovna Generalli, Pojišťovna Alianz,